Wykorzystaj kod bonusowy w 888Starz

888Starz

888Starz kod promocyjny w 2023 roku specjalnie dla naszych czytelników. Wprowadź kod bonusowy 100 i odbierz 50 free spinów bez depozytu w serwisie 888Starz. Dodatkowo czekają na Ciebie tutaj aż 4 bonusy powitalne.

Jaki jest kod promocyjny 888starz w 2023 roku i co zrobić, aby otrzymać darmowe spiny?

Wystarczy tylko założyć konto w serwisie 888Starz i w trakcie rejestracji wprowadzić kod bonusowy: 100.

Tylko zarejestrowani i zweryfikowani 888Starz.bet użytkownicy mogą aktywować stronę promocyjny kod. Aby weryfikacja przebiegła pomyślnie, użytkownik musi wypełnić: wszystkie wymagane pola w sekcji Kontakt i e-mail w zakładce „Profil osobisty„.

Kod promocyjny możesz aktywować także po zalogowaniu się do strony w zakładce „Bonusy i Prezenty” w sekcji Konta Osobistego.

888Starz darmowe spinyDarmowe spiny należy wykorzystać w ciągu 5 dni po aktywacji. Wygrane z darmowych spinów należy obrócić 30 razy przed zleceniem wypłaty środków.

Cztery bonusy powitalne na start w kasynie 888starz

888Starz kod bonusowy

Dodatkowo każdy nowy Gracz może otrzymać aż cztery bonusy powitalne. W celu aktywacji premii wystarczy tylko wpłacić przynajmniej 46 PLN, a bonus automatycznie doliczy się do stanu Twojego konta.

Bonusy i darmowe spiny w 888starz – jak to działa?

  1. depozyt – 100% do 1368 PLN i 30 darmowych spinów na grę Juicy Fruits 27 Ways
  2. depozyt – 50% do kwoty 1596 PLN i 35 darmowych spinów na grę Juicy Fruits 27 Ways
  3. depozyt – 25% do kwoty 1824 PLN i 40 darmowych spinów na grę Coco Tiki
  4. depozyt – 25% do kwoty 2052 PLN i 45 darmowych spinów na grę Coco Tiki

Wszystkie bonusy za depozyt należy obrócić 35-krotnie w ciągu 7 dni. Do momentu spełnienia warunków obrotu, wysokość stawek nie może przekroczyć 23 PLN.

Jeżeli gracz posiada aktywny bonus, to zakłady postawione w grach z działu Games liczoą podwójnie. Np. jeśli zostanie postawiony zakład w wysokości 23 PLN, to za obrócone zostanie uznane 46 PLN (zakłady na blackjacka nie są liczone podwójnie). Oferta nie obejmuje następujących gier: PF CS:GO, PF Dice, PF Roulette, PF Pokerlight, Lucky Wheel, Greyhound Racing, Monkeys, African Roulette, Crown & Anchor, Derby Racing, Roulette, Balls 49. Lista dostępnych gier może się różnić na stacjonarnej i mobilnej wersji strony, oraz może ulec zmianie w dowolnym momencie.


W trakcie spełniania warunków obrotu należy pamiętać, że nie wszystkie gry Games oferują podwójną stawkę. W grach Climb to Victory (z wyjątkiem Crypt Crusade, Crypt Crusade 2, Guess Which Hand, Garage, Wild West Gold) postawiona kwota liczona jest tylko raz).

Gracz może skorzystać z następnego bonusu za depozyt tylko po obróceniu poprzedniego bonusu. Wypłata środków z konta jest możliwa dopiero po spełnieniu wszystkich warunków obrotu. Po spełnieniu warunków obrotu bonusu, w momencie rozstrzygnięcia bonusu na konto główne gracza doliczona zostanie pozostała kwota bonusu, nie przekraczając początkowej wartości bonusu. Jeśli po spełnieniu warunków obrotu stan konta bonusowego jest mniejszy niż minimalna kwota stawki, bonus przepadnie.

888Starz – kod promocyjny

Pamiętaj, aby w trakcie rejestracji w serwisie 888Starz wprowadzić kod bonusowy: 100

Dowiedz się więcej o kasynie 888starz.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *