Bonus za rejestrację Play Fortuna

Bonus za rejestrację Play Fortuna

Play fortuna kod bonusowy w 2023 roku już dostępny na naszej stronie. Bonus za rejestrację w Play Fortuna i dodatkowo 30 darmowych spinów na grę slotową Space Miners specjalnie dla naszych czytelników. Takiej okazji nie możesz przegapić! 

Kasyno Play fortuna to jedno z czołowych kasyn online w Polsce i w Europie, gdzie możesz grać za prawdziwe pieniądze i masz szansę na naprawdę atrakcyjne wygrane. 

Jak odebrać bonus za rejestrację i darmowe spiny w Play Fortuna?

To banalnie proste. Wystarczy kilka kroków i już możesz się cieszyć swoimi spinami.

1) Zarejestruj się w Play Fortuna, korzystając z tego linka.
2) Wpisz kod bonusowy VIP100PL.
3) Zweryfikuj konto, klikając w link, który znajdziesz na swoim e-mailu.
4) Na swoim koncie przejdź do zakładki bonusy i aktywuj darmowe spiny
5) Przejdź do gry 

free spiny play fortuna

Jaki jest Play fortuna kod bonusowy w 2023 roku?


Kod Bonusowy, którego powinieneś użyć, aby skorzystać z promocji, to VIP100PL. Poniżej też dowiesz się, jakie atrakcje czekaja na Ciebie w ramach pakietu powitalnego w kasynie Play Fortuna.

Pakiet zawiera 4 rodzaje bonusów w dwóch wariantach do wyboru: dla depozytów od 10 USD lub 30 USD. 

Aby aktywować bonus, należy wybrać jedną z dwóch opcji pierwszego depozytu. Możesz otrzymać 100% do pierwszego depozytu aż do 500 USD.

Poza tym będziesz mógł wybrać rodzaj rozliczeń międzyokresowych na każdym z następujących etapów według własnego uznania.

Liczba darmowych spinów w Play Fortuna, które otrzymasz przy pierwszym depozycie, uzależniona jest od wielkości pierwszej wpłaty.

Tak wygląda tabela:

bonus powitalny play fortuna tabela

Warunki obrotu środkami bonusowymi

Pierwszy bonus powitalny w wysokości 100% (do 500 $) za depozyt, a także wygrane za darmowe spiny, są zapisywane na koncie bonusowym na tym etapie. Współczynnik obrotu dla pierwszego bonusu powitalnego w wysokości 100% depozytu wynosi x40. Możesz obstawić bonus w ciągu 30 dni od momentu jego naliczenia. Współczynnik obrotu dla darmowych spinów w pierwszym etapie bonusu powitalnego wynosi x20. Okres wymaganego obrotu wynosi 30 dni od momentu naliczenia. Wygrane z darmowych spinów w drugim etapie pakietu powitalnego są dodawane do konta rzeczywistego.Wygrane za darmowe spiny w trzecim etapie pakietu powitalnego są zapisywane na koncie bonusowym i obracane przy współczynniku x20. Okres wymaganego obrotu wynosi 30 dni. Bonusy są anulowane, jeśli nie zostaną obrócone na czas.

* Jeżeli napotykasz na jakiekolwiek problemy techniczne, spiny lub bonusy nie zostały przypisane do Twojego konta, możesz skontaktować się z działem technicznym. Na stronie kasyna Play Fortuna istnieje live chat, który jest aktywny 24/7.

W jaki sposób mogę dokonać wpłaty i wypłaty środków?

Play Fortuna korzysta z najpopularniejszych platform płatniczych, dlatego pieniądze możesz wpłacić tak, jak Ci wygodnie. Może to być karta płatnicza, bank transfer, a nawet kryptowaluty.

Więcej informacji dot. wpłat depozytów:

depozyty play fortunaPodobnie sytuacja wygląda w przypadku wypłat ewentualnych wygranych. Zobacz tabelę poniżej:


wyplaty play fortunaChcesz wiedzieć więcej nt. kasyna Play Fortuna, zanim zdecydujesz się na rejestrację? Zapraszamy tu.

A tymczasem nie zapomnij, że Play Fortuna kod bonusowy w 2023 roku to VIP100PL – aktywny kod specjalnie dla naszych stałych czytelników.

Nie przegap okazji. Życzymy świetnej zabawy i dużych wygranych.