Trzy bonusy na start w Betsafe

Betsafe

Nowi gracze Betsafe mogą zgarnąć na start do 3200 PLN w bonusach. Dodatkowo na każdego użytkownika czeka 30 darmowych spinów bez ryzyka.

Jak zdobywać bonusy w Betsafe?

Załóż konto i odbierz bonus powitalny 100% do kwoty 1500 PLN. Przy okazji otrzymasz 10 darmowych spinów bez ryzyka w grze Book of Dead.

Dokonaj drugiej wpłaty i aktywuj bonus 50% do kwoty 1500 PLN. Gratisowo otrzymasz 10 darmowych spinów bez ryzyka w kultowej grze Fire Joker.

Przy trzeciej wpłacie możesz nawet potroić swoje saldo. Wpłać 100 PLN, a otrzymasz aż 300 PLN na grę. Dodatkowo zyskasz10 darmowych spinów bez ryzyka w grze Mystery Joker 6000.

Z tej oferty można skorzystać tylko jeden raz. Bonusy powitalne w Betsafe można odebrać w kolejności chronologicznej. Jeżeli bonus nie aktywuje się automatycznie po dokonaniu wpłaty, prosimy o kontakt z Działem Obsługi Klienta, jednakże przed rozegraniem środków na Koncie Gracza.

Środki bonusowe z 1. bonusu powitalnego należy obrócić 30x na slotach w kasynie przed zleceniem wypłaty lub przeniesieniem ich na inny produkt. W przypadku 2. i 3. bonusu powitalnego warunki obrotu wynoszą: 40x na slotach w kasynie.

Jeżeli gracz posiada na koncie własne środki oraz środki bonusowe, w pierwszej kolejności zostaną wykorzystane własne środki. Aktualny stan obrotu środków bonusowych Gracz może sprawdzić po zalogowaniu się do Konta Gracza w zakładce „Aktywne Bonusy”. Na spełenienie warunków obrotu użytkownik ma 30 dni. Po upływie tego czasu bonus oraz wygenerowane przez niego środki wygasną.

Darmowe spiny bez ryzyka

Po rozegraniu darmowych spinów bez ryzyka, gracz otrzyma zwrot stawki, bez względu na to czy w trakcie rozgrywania spinów uda mu się coś trafić czy nie. Zwrot stawki się automatycznie po rozegraniu 10 darmowych spinów bez ryzyka. Przyznany cashback wypłacany jest w gotówce i nie podlega warunkom obrotu.

Odbierz pakiet powitalny Betsafe

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *