Pakiet powitalny w Betsson

Betsson kod promocyjny

Betsson kod promocyjny dla naszych czytelników! Nawet 4000 PLN w bonusach i 100 darmowych spinów. Taki pakiet powitalny dla swoich nowych graczy oferuje Betsson.

Nowi gracze Betsson mogą zgarnąć na start aż do 4000 PLN w bonusach. Dodatkowo w ramach oferty powitalnej możesz zyskać aż 100 free spinów. Taka okazja może sie już nie zdarzyć, dlatego nie możesz jej przegapić.

Kod promocyjny Betsson, czyli jak zdobywać bonusy?

  1. Załóż konto, używając tego linka i odbierz bonus powitalny 100% do kwoty 2000 PLN. Przy okazji dostaniesz 50 darmowych spinów w grze Starburst XXXtreme.
  2. Dokonaj drugiej wpłaty i aktywuj bonus 50% do kwoty 1800 PLN. Gratisowo otrzymasz od nas także 25 darmowych spinów w hitowej grze Gonzo’s Gold.
  3. Przy trzeciej wpłacie możesz nawet potroić swoje saldo. Wpłać 100 PLN, a będziesz miał aż 300 PLN na grę. Dodatkowo zyskasz 25 darmowych spinów w grze Dead or Alive 2

Bonusy powitalne można odebrać w kolejności chronologicznej. Jeżeli bonus nie aktywuje się automatycznie po dokonaniu wpłaty, prosimy o kontakt z Działem Obsługi Klienta, jednakże przed rozegraniem środków na Koncie Gracza.

Środki bonusowe z 1. bonusu powitalnego należy obrócić 30x na slotach w kasynie przed zleceniem wypłaty lub przeniesieniem ich na inny produkt. W przypadku 2. i 3. bonusu powitalnego warunki obrotu wynoszą: 40x na slotach w kasynie. 

Free spiny należy wykorzystać w ciągu trzech dni od momentu ich dodania na Konto Gracza. Wszystkie wygrane wygenerowane za pomocą darmowych spinów zostaną wypłacone jako bonus. 

Wygrane z darmowych spinów Betsson należy obrócić 25 razy w ciągu trzech dni, zanim możliwa będzie ich wypłata lub wykorzystanie w innym produkcie. Wygrane z darmowych spinów, które nie zostaną obrócone w ciągu 3 dni, wygasną.

Chcesz się dowiedzieć więcej o kasynie Betsson? Zajrzyj do naszego wpisu.

Odbierz pakiet powitalny w Betsson

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *