Odbierz do 3000 PLN w bonusach powitalnych w Betsafe

Betsafe bonusy powitalne

W kasynie Betsafe możesz liczyć na dwa bonusy powitalne do 3000 PLN i aż do 400 darmowych spinów na start.

Betsafe bonusy powitalny

Już przy pierwszej wpłacie 40 – 1000 PLN otrzymasz bonus od depozytu 100%,  a także aż do 200 darmowych spinów do Starburst (każdy spin o wartości 0,50 PLN).

Z kolei przy drugiej wpłacie 40 – 4000 PLN zgarniesz bonus od depozytu 50% aż do 2000 PLN. Do tego w gratisie otrzymasz aż do 200 darmowych spinów do Gonzo’s Quest (każdy spin o wartości 1 PLN).

Bonus od depozytu należy obrócić co najmniej 35 razy na slotach Kasyna, zanim będzie możliwa jego wypłata lub przeniesienie do innego produktu. Pozostały wymóg obrotu będzie dostępny przez cały czas na koncie gracza, w zakładce „Moje bonusy”. Po odebraniu bonusu należy go obrócić w ciągu 30 dni. Jeśli nie spełnisz warunków obrotu w tym okresie, bonus, jak i wszelkie wygrane wygenerowane za jego pomocą, przepadną. 

Darmowe spiny

Liczba darmowych spinów określa się za pomocą mechanizmu „koła fortuny” NetEnt i może wynosić od 0 do 200. Darmowe spiny będą ważne przez 14 dni. 

Wszystkie wygrane zdobyte przy użyciu darmowych spinów traktowane są jako bonus. Zanim możliwy będzie obrót środków bonusowych z darmowych spinów, w pierwszej kolejności zostaną wykorzystane środki znajdujące się na koncie gracza. 

Wygrane z darmowych spinów należy obrócić 35 razy w ciągu 3 dni, zanim możliwa będzie ich wypłata. Wygrane z darmowych spinów wykorzystają po trzech dniach.

Betsafe bonusy powitalne

Zobacz inne kasyno bonusy