Ekskluzywny bonus od SlottoJam dla naszych gości

SlottoJam

Bonus 100% do 1500 PLN czeka na nowych graczy SlottoJam. Dodatkowo nasi czytelnicy otrzymają extra bonus w kwocie 5 EUR. Wystarczy tylko w trakcie rejestracji wprowadzić kod bonusowy: 100.

Do promocji kwalifikują się nowo zarejestrowane konta w serwisie SlottoJam. Bonus jest dostępny po dokonaniu pierwszej wpłat na kwotę minimum 100 PLN. Maksymalnie możesz zgarnąć premię w kwocie 1500 PLN.

Bonus od pierwszego depozytu można odebrać w ciągu 7 dni od dokonania pierwszego depozytu. Kwotę bonusu i wpłaty należy obrócić co najmniej 25 razy, aby odblokować wygrane. Warunki obrotu należy spełnić w ciągu 30 dni. Przed spełnieniem warunków obrotu wypłata środków nie będzie możliwa.

SlottoJam – kod bonusowy na 5 EUR

Dodatkowo nasi czytelnicy mogą liczyć na dodatkowy bonus w kwocie 5 EUR. Wystarczy tylko założyć konto za pomocą naszego linku lub w trakcie rejestracji wprowadzić kod bonusowy: 100.

W celu aktywacji dodatkowego bonusu należy skontaktować się z działem obsługi klienta na czacie lub za pomocą poczty elektronicznej po wykorzystaniu oferty powitalnej.

Zobacz inne bonusy kasynowe